GFI Unlimited

Tüm ürün ve lisanslara erişin...

GFI Software GFI Unlimited’ı Piyasaya Sundu  Yazılım dinamiklerini sizler ve KOBİ müşterileriniz için değiştiriyoruz 

GFI olarak şunu biliyoruz ki, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) teknoloji ihtiyaçları her geçen gün değişiyor. Gün geçtikçe büyüyen müşterileriniz için etkili bir şekilde iş yaparken diğer taraftan işletmeleri kazanmak ve muhafaza etmek giderek daha karmaşık bir hal alıyor. Bu değişim içerisinde, işletmeler yollarını bulabilmek için tasarlanmış yazılımlara giderek daha fazla ihtiyaç duyuyorlar ve bunu hem kısıtlı bütçelerle hem de kafa karıştıran bir rekabet ortamı içinde dikkatli bir şekilde yapmak zorundalar. 

Bu gerçeği de göz önünde bulundurarak, size müşterilerinizin işletmesi için ihtiyaç duyduğu bütün “işletme yazılım”larına istedikleri zaman ve öngörülebilir, düşük maliyetlerle sınırsız olarak erişmelerini sağlayabileceğinizi söylesek? İşte bu kolaylığın adı GFI Unlimited. 

Daha önce benzeri görülmemiş biçimde, GFI Unlimited sayesinde KOBİ sahipleri mevcut lisanslarını atıyorlar. GFI Unlimited sayesinde, müşterileriniz Netflix'e üye olur gibi tek bir üyelikle GFI'nin sunduğu ve gelecekte sunacağı tüm yazılımlara erişebilirler. Daha da önemlisi, KOBI yazılımı sağlayan çok sayıda sağlayıcının bulunduğu bu karmaşık piyasada yeri doldurulamaz bir müttefik olmanın etkili ve basit bir yolunu size sunuyor.

Neden GFI Unlimited?

KOBİ yazılımı dünyasının geçirdiği bu değişim ortamı içinde, müşterilere her geçen gün daha çok değer sağlayarak müşterileri muhafaza etme ihtiyacı her zamankinden daha yüksek. GFI Unlimited, müşteri ilişkilerinizi dönüştürmenizi sağlayabilecek yeni ve yenilikçi bir programdır. Bu program müşterilerinize ihtiyaç duydukları tüm yazılımlara giden yolu eksiksiz olarak sağlar ve sizi daha derin, daha uzun soluklu ilişkiler geliştirebilecek şekilde güçlendirir.

Daha da ilginç olan bir gerçekse, GFI Unlimited'ın gerçek gücü büyüme hızında yatıyor. Ürün kataloğumuz büyümeye devam ederken (herhangi bir yerdeki herhangi bir teknoloji sağlayıcısından daha hızlıyız), GFI Unlimited da büyüyor. Bu da müşterilerinize sunabileceğiniz yeni bir ölçeklenebilirlik ve esneklik imkanı sağlıyor.

GFI Unlimited nasıl çalışır?

GFI Unlimited sadeliğiyle oyunun kurallarını değiştiriyor ve kattığı değerle bir devrim yapıyor. Sizin için sunduğu kolaylıklardan biri de, müşterileriniz ile birlikte benzersiz bir işbirliği içinde çalışmaktır.

​Tek bir üyelikle bütün bir kataloğa erişim sağlayın - müşteriler GFI Unlimited üyeliklerini kullanıcı başına veya birim ürün başına lisanslarlar Bir şirketin 20 kullanıcısı mı var? Bu 20 üyelik anlamına gelir. Ama işin devrim niteliğindeki kısmı burada ortaya çıkıyor; şimdi müşteriler herhangi bir GFI Unlimited yazılımını aynı şekilde kullanabilirler. Tek bir üyelik hepsini kapsar.

•Fiyatları aşağı çeken, esnek üyelik ücretleri - üyelik kullanıcı başına yıllık 24 dolardır (kullanıcı başına aylık sadece 2 dolar!) ve 12, 24 veya 36 aylık olarak alınabilir. Dahası, müşterileriniz daha uzun süreli bir üyelik satın almayı tercih ederlerse, kazançları daha da artıyor.

•İşletmelerce kanıtlanmış, tam donanımlı yazılım - GFI Unlimited'a dahil edilen yazılım zaten bildiğiniz kusursuz yazılımın aynısı. Bütün özellikleriyle, güçlü bir KOBİ yazılımı - hemen bugün kullanıma hazır.

GFI Unlimited'da neler var?

​GFI Unlimited paketinde tam teşekküllü (ve her geçen gün büyüyen) ağ güvenliği ve iletişim çözümleri bulunuyor. Şu anki haliyle GFI Unlimited aşağıdakileri kapsar;

    GFI-Unlimited Ürünler

Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası... 
Ödüllü, düşük maliyetli Microsoft Exchange’in bir alternatifi olan Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. 

Karmaşaya Sebep Olmayan Birleşik Tehdit Yönetimi. Ağınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü niyetli faaliyetlerden kullanımı kolay Kerio Control ile koruyun.

Kurumsal karmaşadan uzak kurumsal-sınıf telefon sistemi. Kerio Operator geleneksel telefon santrallerinizin yerini alan bir VoIP santral sistemidir. 

Web aktivitenizi kontrol altına alın ve web tabanlı tehditlere karşı korunun!

Hayati öneme sahip gizli bilgilerin güvenilir ve kolayca yönetilebilir bir ortamda saklandığını bilmek işletmelerin rahat bir nefes almasını sağlar. Bunun yanı sıra, MailInsights® raporları sayesinde, arşivinizden istediğiniz önemli veriyi bulup çıkararak güvenlik ihlalleri, yasal riskler ve verimlilik sorunları gibi potansiyel işletme sorunlarını belirleyebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

GFI MailEssentials gelişmiş e-posta filtreleme teknolojileri ve beş adet’e kadar antivirüs tarama motorları kullanarak e-posta ağınızı e-posta kaynaklı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korur

GFI FaxMaker, manuel fakslamaya alternatif daha düşük maliyetli ve önemli ölçüde daha yüksek verimlilikte çalışan önde gelen bir faks sunucusudur.

USB depolama ve diğer taşınabilir cihazların kullanımında kapsamlı kontrol sağlar.

Ağınızın her bir noktasındaki birden çok kaynaktan gelen kayıt verilerini toplanması, normalleştirilmesi, analiz edilmesi, kategorize edilmesi ve birleştirilmesi yoluyla çalışma süresinin uzaması sağlanır.

Sadece kullanıcılarınızı spam ve kötü amaçlı yazılımdan korumakla kalmayan, aynı zamanda beklenmeyen arızalarda tüm şirket e-postalarınızı arşivleyen ve bir Exchange sunucu üstlenicisi görevi gören bir platform. GFI OneConnect gibi bir platform tüm bunları yapabilir!

Kurumsal antivirüs içeren merkezi BT ağ yönetimi yazılımı. Antivirüs, yama yönetimi, kaynak yönetimi ve kurumsal raporlama araçları.

GFI LanGuard “isteğinize bağlı sanal güvenlik danışmanınız” vazifesi görmektedir.

Start a web page with Mobirise