GFI Unlimited...

GFI EventsManager

EventsManager yöneticilerin yükünü hafifletir ve maliyetleri düşürür.

Ağınızın her bir noktasındaki birden çok kaynaktan gelen kayıt verilerini toplanması, normalleştirilmesi, analiz edilmesi, kategorize edilmesi ve birleştirilmesi yoluyla çalışma süresinin uzaması sağlanır.

Verilerinizi dinleyin

​Kayıt veri analizi ve BT izleme şimdi daha kolay. Üretilen devasa hacimdeki bu kayıt verileri sistem yöneticileri için paha biçilmez bir bilgi kaynağı.

Gerçek zamanlı ağ-çapında kayıt verisi yönetim ve analizi, yeterli oranda güvenliğin, iş sürekliliğinin ve güvenilirliğin sağlanması için gereklidir, ancak her gün yüzbinlerce kayıt girişi olduğundan, bunların yönetimi zahmetlidir. Kayıt verisi analizi ile aktif BT izlemesinin bu benzersiz kombinasyonu size sadece sorunun ne olduğunu göstermekle kalmaz, aynı zamanda sorunun nedenini de aynı konsol üzerinden belirlemenize yardımcı olur.

GFI EventsManager size şu konularda da yardımcı olur:

• Yüksek öğe boyu ve derinlik düzeyinde gerçek anlamda her türlü kaynaktan bilgi toplama
• Desteklenen çeşitli kayıt tipleri sayesinde birbirinden farklı ortamların genelinde neler olduğuna dair ayrıntılı bilgi edinme 
• Oracle ve SQL sunucusu üzerinde DB tablolarının değiştirilmesi, gerekli öncelikler olmadan verilere erişim girişimleri gibi etkinlikleri izleme ve rapor etme 
• Adli incelemeler için güvenilir veri kaynağı sağlama 

Güvenlik bilgileri ve olay yönetimi için GFI EventsManager

GFI EventsManager güvenlikle ilgili kayıt verilerini gerçek zamanlı olarak analiz edebilmektedir. Bu sayede güvenlik hususlarını tespit edebilir ve bunlardan kimin sorumlu olduğunu görmek için ayrıntılı olarak analiz edebilirsiniz. Aynı zamanda, güvenlikle ilgili mekanizmaların konfigürasyonu, erişilebilirliği ve işlevselliği ile birlikte ilgili ayrıcalıklı kullanıcıların etkinliğini takip edebilirsiniz.

BT altyapısı ve operasyon izleme ve yönetimi için GFI EventsManager

​GFI EventsManager'ı kullanarak, bütün BT altyapınızın (ağ protokolleri, ağ cihazları, ağ altyapısı, sunucular, hizmetler, uç noktaları ve uygulamalar) erişilebilirliğini, işlevselliğini, kullanımını ve performansını tamamen gerçek zamanlı olarak ve tek bir konsol üzerinden aktif bir şekilde izleyebilirsiniz.

Adli incelemeler için GFI EventsManager

Kayıt verileri bir şeyler yanlış gittiğinde başvurulacak referans noktasıdır ve elektronik ortamda gerçekleştirilmiş tüm eylemlerin incelenmesini gerektiren davalardan dolayı genel olarak adli soruşturmalarda ihtiyaç duyulan elektronik sistemlerin nasıl kullanıldığına ilişkin ayrıntılı bilgi geçmişini sağlar.

 GFI EventsManager, ağınızın tamamında kayıt verilerine ilişkin zamanında kurum içi adli soruşturma imkanı sunarak sizi dışarıdan temin edilecek danışmanlık ve denetim hizmetlerinin doğuracağı yüksek maliyetten kurtarır.

Daha derin granüler olay kontrolü

GFI EventsManager, merkezileştirilmiş kayıt sistemi ve çeşitli kayıt tiplerinin analizi sayesinde daha geniş aralıkta bir sistem ve cihaz grubunu izlemenize yardımcı olur. Yöneticiler daha yüksek öğe boyutu düzeyinde bilgi toplayabilir, bu bilgiyi genişletilmiş etiket düzeyinde işleyebilir ve daha sonra başka bilgi yönetimine gerek olmaksızın karar almak üzere kullanabilir.

Design a web page with Mobirise