GFI Unlimited...

GFI OneConnect

OneConnect ile e-postolarınızı koruyun ve sağlamlaştırın

Şirket e-postalarının yönetiminde karşılaşılan tüm sorunlardan dolayı geniş kapsamlı koruma sunan bir platforma ihtiyacınız var. Sadece kullanıcılarınızı spam ve kötü amaçlı yazılımdan korumakla kalmayan, aynı zamanda beklenmeyen arızalarda tüm şirket e-postalarınızı arşivleyen ve bir Exchange sunucu üstlenicisi görevi gören bir platform. GFI OneConnect gibi bir platform tüm bunları yapabilir!

GFI OneConnect size şunları sağlar:

• Maksimum koruma için etkili spam and kötü amaçlı yazılım filtrelemesi
• Exchange sunucu depolama gereksinimlerini azaltmak ve e-posta veri saklama uygunluğunu sağlama amaçlı e-posta arşivlemesi
• En çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda tam e-posta failover sistemi

İşletme spam filtresi

GFI OneConnect, işletmeleri ve kullanıcılarını korumak üzere tasarlanmış dünya standartlarında spam tespiti sağlar Birden fazla spam filtresi özelliği sayesinde spam postalar daha gelen kutunuza düşmeden en yüksek yakalama oranıyla etkisiz hale getirilir.

Sender Policy Framework (SPF), SURBL'in, RBL'in Bayes analizi ve diğer teknolojilerin bir kombinasyonunu kullanarak çok düşük oranda false pozitifle %99 oranında verimliliğe ulaşabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım koruması

İki antivirüs motoru ve gelişmiş kötü amaçlı yazılım tarayıcısı kullanan GFI OneConnect gelen kutularınızı güvende tutar. Otomatik tarama, canlı güncellemeler, etkin koruma ve etkili e-posta tarama özellikleri biraraya getirilerek işletmeniz ve kullanıcılarınız tehlikelere karşı korunuyor.

Birden çok antivirüs motorunu bir araya getiren GFI OneConnect tek bir AV ile herhangi başka bir çözümden daha geniş bir antivirüs çözümü sağlıyor. 

E-posta Arşivleme

Aynı zamanda, GFI OneConnect'ın güçlü arşivleme fonksiyonu sayesinde her şey GFI OneConnect tarafından güvenli bir şekilde saklanıp yönetildiğinden, kullanıcılarınız Exchange depolama limitleri konusunda endişelenmeyecekler. İşletmelere yönelik arama fonksiyonları sayesinde BT yöneticileri ve kullanıcılar aradıklarını kolayca bulabilirler ve terabaytlarca veri içinde çok kısa sürelerde arama yapabilirler.

E-posta sürekliliği

Spam, kötü amaçlı yazılım ve antivirüs'ün yanı sıra, GFI OneConnect birincil e-posta sunucunuz için yedek sunucu görevi görür ve etkinleştirdiğiniz anda sunucu olarak çalışmaya başlar. Bu sorunsuz geçiş sayesinde kullanıcılarınız farkı fark etmeyecekler ve sistem kesildiğinde bile verimli bir şekilde çalışabilirler. E-posta alma ve gönderme işlemleri normal şekilde devam eder.

Birincil sunucu tekrar çalışmaya başladığında, GFI OneConnect bu sunucuya senkronize olacak ve işlemler sanki kesinti hiç yaşanmamış gibi kaldığı yerden devam eder. Bunların hepsi sanal bir tuşa basarak gerçekleşir.  Bulut üzerinden iletilen GFI OneConnect arka planda çalışır ve en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yardımınıza yetişir. Bu, fazlasıyla düşük maliyetli bir çözümdür ve acil kurtarma planınızın ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Built with Mobirise bootstrap website templates