GFI LanGuard

Ağları güvenlik açıklarına karşı tarayın, Yamaları otomatikleştirin ve uyumluluğu sağlayın

Ağ Güvenliği Tarayıcısı ve Yama Yönetimi

GFI LanGuard “isteğinize bağlı sanal güvenlik danışmanınız” vazifesi görmektedir.  İçeriği: ​ 

 Windows®, Mac OS® and Linux® için Yama Yönetimi
Bilgisayarlar ve mobil cihazlar için güvenlik açığı taraması 
Akıllı ağ ve yazılım denetimi 
ÜCRETSİZ destek ile problemlere karşı tek başınıza kalmayın 

Mobirise

Ağ Denetimi ve Yama Yönetimi: Bir saldırı öncesi güvenlik açıklarını kapatın

Mobirise

GFI Software’in KOBİ’lere sınıfındaki en iyi çözümleri sunmak için özelleşmiş kabiliyeti ve odaklanması Microsoft tarafından onaylanmıştır.

Yama Yönetimi: Bir saldırı öncesi güvenlik açıklarını kapatın

Yama yönetimi işletmeniz için hayati önem taşır. Ağ güvenliği ihlalleri çoğu zaman eksik güvenlik yamalarından dolayı gerçekleşmektedir. GFI LanGuard ağ açıklarını ortaya çıkmadan önce tarayıp saptayarak ağınızdaki cihazların yamalamak için gereken süreyi azaltmaktadır. GFI LanGuard, Microsoft ®, Mac® OS X®, Linux® ve 60’dan fazla üçüncü parti uygulamaları günceller ve güvenlik yamaları ve diğer yamaları kurar.

Ağ Denetimi: Ağınızı merkezi olarak analiz edin

​GFI LanGuard ağınızın durumunun detaylı analizini sunar. Bu analiz, güvenlik açığı doğuran uygulamaları ya da varsayılan yapılandırmaları da içerir. GFI LanGuard size ayrıca ağınızda kurulu uygulamaların genel resmini de sunar: ağınızdaki donanım, Exchange sunucularına bağlı mobil cihazlar, güvenlik uygulamalarının durumları (antivirüs, anti-spam, güvenlik duvarları vs.), açık portlar, ve cihazlarınızda çalışan herhangi bir paylaşım ya da servisler.

Güvenlik açığı değerlendirmesi: Güvenlik açıklarının farkına daha hızlı varın

​Sanal çevreler, mobil ve ağ cihazları da dahil olmak üzere ağlarınız üzerinde 60000’den fazla açık değerlendirmesi gerçekleşmektedir. GFI LanGuard işletim sistemlerinizi, sanal çevrelerinizi ve kurulu uygulamalarınızı, OVAL ve SANS Top 20 gibi güvenlik açığı kontrolü veritabanları kullanarak tarar. GFI LanGuard, ağ güvenlik durumunuzu analiz etmenize, riskleri tanımlamanıza ve ihlal edilmeden önce nasıl bir eylem gerçekleştireceğinize karar vermenize yardımcı olur.

Mobirise

Ek Faydalar

1

Uyumluluk:

Güvenli ve uyumlu bir ağ devamlılığına yardımcı olmak için, GFI LanGuard sistemleriniz ve mobil cihazlarınız için detaylı raporlama ile birlikte eksiksiz güvenlik açığı yönetimi sağlar.

2

Değişiklik yönetimi:

Güvenli bir ağ devamlılığının en iyi yolu, ağınızı hangi değişikliklerin etkilediğini ve nedenlerini bilmekten geçmektedir.

3

Envanter değerlendirmesi:

Ek güvenlik için GFI LanGuard, Exchange sunucularına bağlanan tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere ağınızdaki tüm cihazlar için bir envanter oluşturmanızı mümkün kılar.

4

TCO (Mülkiyet Toplamı) düşürme:

Güvenlik açığı taraması, yama yönetimi ve ağ denetimini merkezileştirerek mülkiyet toplamını (total cost of ownership (TCO)) düşürün.