Kerio Connect e-Posta

E-Sunucu ve Ortak Çalışma Platformu

Kerio Connect Mail Server ; Kurumsal Mesajlaşma ve Ortak Çalışma Platformu
İş Dünyanızda rekabet sağlamak için, elemanlarınızın işyeri ve evlerinden güvenilir, basit ve kullanımı kolay e-posta,takvim ve kontak erişimlerine sahip olmaları gerekir. Kerio Connect her zaman akılcı nitelikte kapasite sunabilmektedir. Outlook, Entourage,iCal web posta ve smartphone üzerinden e-posta yönetimi, kontak paylaşımı ve toplantı oluşturma, Kablosuz mobil senkronizasyon, güçlü e-posta güvenliği, e-posta arşivleme, otomatik yedekleme gibi üstün özellikleri ile Kerio Connect tam ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Mobirise
Mobirise

Kerio kurumsal e-posta sunucusu ekran görüntülerine ve detaylarına şimdi daha yakından bakın...

Kerio Connect Mail Server ; Kurumsal Mesajlaşma ve Ortak Çalışma Platformu İş Dünyanızda rekabet sağlamak için, elemanlarınızın işyeri ve evlerinden güvenilir, basit ve kullanımı kolay e-posta,takvim ve kontak erişimlerine sahip olmaları gerekir.


Kerio Connect her zaman akılcı nitelikte kapasite sunabilmektedir. Outlook, Entourage,iCal web posta ve smartphone üzerinden e-posta yönetimi, kontak paylaşımı ve toplantı oluşturma, Kablosuz mobil senkronizasyon, güçlü e-posta güvenliği, e-posta arşivleme, otomatik yedekleme gibi üstün özellikleri ile Kerio Connect tam ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Kullanıcı bazlı hizmet ve erişim politikaları  


İşletme organizasyonunuzda bazı kullanıcılarınızın mevcut hesaplarına erişimde sınırlama getirmek Kerio Connect ile mümkün hale getirildi. Örneğin bir kullanıcının yanlızca Outlook ile mevcut hesabına erişimine izin verirken WebMail yada mobil herhangi bir cihaz ile kullanıcı hesabı bilgisine sahip olsa bile erişimini engelleyebilirsiniz. Yalnızca Webmail ile erişimi yada mobil cihaz ikilisine izin vermek mümkün.

Kablosuz Mobil Senkronizasyon, Mobil çalışanlar için push e-mail, takvim, kontak ve görevler. Hareket halindeyken e-posta ve toplantı davetlerine cevap verilebilir.

Mail for Exchange veya DataViz' in RoadSync clienatını kullanan Symbian cihazlar ve Apple iPhone, Windows Mobile, treo Palm, BlackBerry ile uzaktan senkronizasyon yapılabilir. Cihazınızda iş ve kişisel veri güvenliği sağlanabilir. Telefonunuz kaybolur veya çalınırsa, Kerio Smart Wipe ile e-posta, takvim ve adres bilgilerini uzaktan silebilirsiniz.

Güçlü E-posta Güvenliği


E-posta güvenlik uygulaması ile istenmeyen e-postaları engelleyebilirsiniz. Anti-spam koruması ile ; 14 ayrı koruma katmanı ile istenmeyen postaları %98 e varan oranda engelleyebilirsiniz. Ayrıca , Directory Harvest Attack koruması, Anti-phishing / Anti-spoofing korumaları bulunmaktadır. Gerçek Zamanlı bir Black List sunucusu olmakla birlikte Black List ve White List oluşturabilirsiniz. İstenmeyen postaların %80 ' ini daha sunucunuz a ulaşmadan engeleyebilirsiniz. Böylelikle filtrelenecek ve disk e kaydedilecek e-posta miktarı önemli ölçüde azalacağından server kaynakları ve bantgenişliği verimli kullanılır.

Anti-spam Koruma

Kerio MailServer standart olarak entegre SpamEliminator modülü ile birlikte gelir, ve bu modül sayesinde kapsamlı spam (istenmeyen posta) algılama ve blokaj tekniği sağlar. Buna ilaveten, Caller ID, SPF, dizin harmanlama saldırısı koruması ve bant genişliği sınırlamaları gibi yenilikçi araçlar sayesinde şirketlerin hem yasal açıdan, hemde güvenlik açısından spam ile ilgili risklerini azaltır.

Microsoft Exchange'den KMS'ye geçiş aracıŞirketlerin eskimiş ve hantal Microsoft Exchange 5.5 (SP4), 2000 (SP3), 2003 (SP2), 2007 (SP1) and 2010 (SP2) mesaj altyapılarından kurtulup, Kerio MailServer'a hızlıca ve sorunsuzca geçebilmeleri için özel olarak hazırlanmış Kerio Exchange Migration Tool tüm KMS sürümleri ile beraber gelmektedir.

Bu araç Exchange kurulumundaki tüm kullanıcıları, klasör yapılarını, mesajları, tüm eklentileri, takvimleri, kontaktları ve görevleri sorunsuzca ve eksiksiz olarak KMS ortamına geçirmenizi sağlar. Ayrıca; Kerio nun Windows XP SP2 or SP1 (32-bit), Windows Server 2003 SP1 (32-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Server 2008 (32-bit), Windows Server 2008 R2 (32-bit) or Windows Server 2008 R2 Foundation (32-bit) - Linux - Mac OS X 10.6 Leopard IMAP aktarım aracı ile Comnigate aktarım aracıda mevcuttur

Geniş işletim sistemi desteği ve Dizin HizmetleriKerio MailServer, Microsoft Windows 2003/2008/Win7 (tüm sürümler), VMware(VMX,OVF), Parallels, Red Hat Linux, SUSE Linux , CentOs Linux ve MacOS X işletim sistemlerini destekler.

Kerio Outlook Connector, sadece Windows işletim sistemlerinde çalışır. Ayrıca Kullanıcı hesaplarının yönetimi, Kerio MailServer ile beraber gelen yerleşik veritabını ile ve istenirse aynı zamanda harici dizin hizmetleriyle de çalışabilmektedir.

Kerio MailServer, Microsoft Active Directory (Windows), Apple Open Directory (MacOS X), ve LDAP dizin hizmetlerine tam destek vermektedir

E-posta Arşivleme 
Otomatik YedeklemeKerio Connect , Yönetim ve Yasal yükümlülükler nedeniyle e-postaların arşivlenmesine olanak sağlar. Yerel, Gelen, Giden ve bekletilen e-postalar ile yasal araştırma, inceleme yada arşiv amacıyla arama ve sınıflandırmalara imkan tanır.

...

Yedekleme sırasında müdahale gerekmeksizin tam veya ihtiyaca göre programlama yapabilirsiniz. Yapılan işlemler sırasında sunucunuzu durdurmaksızın yedekleme yapma yeteneği zaman kaybı ve iş kaybınızı en aza indirir. Kullanıcı verileri ve server yapılandırmalarını başka bir sunucunuza sorunsuzca aktarabilirsiniz. Sadece birkaç işlemle kullanıcıların silinmiş e-postalarına kolayca erişebilirsiniz

Kullanıcı bazlı erişim yönetimi

Kolay Yönetimi, IT Kaynakları olmayan yada çok az olan şirketler için Tek kurulum ile tüm bileşenlerin tek seferde kurulması Kurulum süresinin bir kaç dakika gibi kısa bir zaman da olması Tüm bileşenlerin tek bir konsol tarafından kolayca yönetilebilmesi Güvenli kanallar üzerinden uzaktan yönetime imkan vermesi STMTP, POP, IMAP, LDAP, ve HTTP/HTTPS gibi hizmetler e bağımlı kalmaksızın kendi kendine yönetilmesi Hızlı kurtarma, yapılandırma ve sanal araç yükleme avantajları ile Kerio Connect ideal Mesaj çözümleri noktasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir