GFI Mailessentials

Mobirise

GFI MailEssentials ile e-posta güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve spam e-postaları engelleyin.

GFI MailEssentials gelişmiş e-posta filtreleme teknolojileri ve beş adet’e kadar antivirüs tarama motorları kullanarak e-posta ağınızı e-posta kaynaklı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

%99'un üzerinde spam yakalama ve minimal düzeyde hatalı doğru oranıyla, BT yöneticileri artık şirket e-postalarının güvende ve spamsiz olduğundan emin olabilir. Merkezi, web-tabanlı e-posta yönetimi arayüzü ve e-posta raporlama araçları sayesinde, GFI MailEssentials ipleri yöneticinin ve kullanıcının hizmetine sunuyor.

MobiriseGFI MailEssentials üç ayrı sürüm halinde kullanılabilir: Birleşik Koruma Sürümü: E-postaları spamden koruyan ve ağı virüslere ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı koruyan geniş kapsamlı sunucu temelli çözüm.
Spam koruması Sürümü: E-postaları spame karşı koruyan ve e-posta yoluyla kimlik dolandırıcılıklarının önüne geçen çözüm.
E-posta Güvenliği Sürümü: Ağı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan koruyan çok katmanlı güvenlik çözümü.
Spam koruması Sürümü'nde bulunan özellikler:
SpamRazor: E-posta bilinirliğindeki, ileti parmak izlerindeki ve içerik analizlerindeki istenmeyen e-posta iletilerini siler
Kimlik avı koruması: Bilinen kimlik avı sitelerine veya tipik kimlik avı anahtar kelimelerine yönlendiren bağlantılar içeren e-postaları engeller.
Kaspersky, Sophos ve Cyren antivirüs motorları isteğe bağlıdır. GFI MailEssentials gelen e-postaları taramak ve tehditlere yanıt vermek için aynı anda beş antivirüs motorunu kullanabilir. 

E-posta Güvenliği Sürümü'nde bulunan özellikler:
Avira antivirüs: Verileri fidye yazılım, Truva atı programları ve casus yazılımlar dahil her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı performans üzerinde önemli bir etkide bulunmadan korur.

Mobirise

BitDefender antivirüs: İletileri virüslerden temizlemek için geniş bir format aralığını tanıyabilen ve tarayabilen hızlı ve esnek bir antivirüs motoru.
Truva ve Çalıştırılabilir Dosya Tarayıcısı: Truva atı programlarını ve kötü amaçlı çalıştırılabilir dosyaları tarar. Bir modeme erişmek, ağ bağlantıları kurmak veya adres defterine erişmek gibi şüpheli aktivite sergileyen her türlü çalıştırılabilir dosyayı karantina altına alır.
HTML kodlarının otomatik olarak kaldırılması: E-postaların içerisinde bulunan bağlantılarla yapılan saldırılardan korur.
E-posta Exploit Yazılım Motoru: E-posta alıcısının makinesinde çalışabilen ve e-postaya gömülü exploit yazılımları engeller.
Kaspersky, Sophos ve Cyren antivirüs motorları isteğe bağlıdır. GFI MailEssentials gelen e-postaları taramak ve tehditlere yanıt vermek için aynı anda beş antivirüs motorunu kullanabilir.

Tüm sürümlerde bulunan özellikler:  Gelişmiş içerik filtreleme. Tam Unicode desteği.  Birden çok GFI MailEssentials sunucusunun aynı konsol üzerinden kontrolü. Sanal ortam desteği.