BilgiTim, 25 yıllık bilgi birikimini biraraya getirdi…

Firma çalışanları çeşitli bilgisayar şirketlerinin teknik servislerinde görev almış, bilgi işlem sorumluluklarında görev yapmış olup bilgi ve tecrübelerini BilgiTim çatısı altında birleştirmeye  karar vermiş, yetkin kişilerden oluşur. Firmamız bilgi yönetimine aracılık eden,  bizzat içerisinde bulunan bir yapıdır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

0 212 493 35 37

Firewall Kurulum ve Uyarlama & Lisanslama

BilgiTim, Firmaların ihtiyaç duyduğu Güvenlik Duvarı konusunda ICSA Labs. testlerinden başarıyla geçmiş Kerio Control ürününü kullanmaktadır. Kerio Control, güvenlik duvarının ötesinde, Tüm kullanıcıların Internet trafiğini yönetebileceğiniz, Güvenlik önlemlerini alabileceğiniz , tüm Internet trafiğini kayıt altına alıp, raporlama yapabileceğiniz Antivirüs korumalı bir ağ geçididir. BilgiTim, Kerio Control lisans satışı, kurulum ve uyarlama , eğitim, mevcut firewall ın analizini yapmaya yetkili Türkiye Çözüm ortağıdır.

Mail Server Kurulum ve Uyarlama & Lisanslama.

Firmaların ihtiyaç duyduğu e-posta sunucusu mesaj sistemi konusunda yine bu alanda önde olan Kerio Mail Server ürününü tercih etmiştir. Kerio Mail Server yeni nesil kurumsal e-posta ve ortak çalışma platformlarının en üst seviyesini temsil eder. Giderek artan güvenlik tehditleri karşısında Kerio MailServer, elektronik haberleşmenizin dinlenmesini önleyen, virüslere karşı koruyan, ve SPAM'den arındıran en son teknolojiler ile oluşturulmuş ve ilgili tüm internet standartlarına tam uyumlu, yüksek güvenlikli ve performanslı, kurumsal elektronik posta ve ortak çalışma sunucusudur. Kerio MailServer ile şirketler ve ekiplerin çalışmaları elektronik posta yoluyla, paylaşılan kontaktlarla, takvimlerle ve görevler ile kolayca yönetilebilir. BilgiTim, Kerio Connect lisans satışı, kurulum ve uyarlama , eğitim, mevcut firewall ın analizini yapmaya yetkili Türkiye Çözüm ortağıdır.

Veri Merkezi Dizaynı ve Kurulumu

Kurulacak yahut kurulu bulunan veri merkezlerinde (Bilgi İşlem/Sistem Odası) veri barındıran ve yedekleme sistemlerindeki harddisk’ten, hizmet veren sunuculara, tüm cihazların bağlı bulunduğu switch’lere, güvenliği sağlayan firewall’a kadar tüm cihazların kurulum, uyarlama ve stabilizasyonu

Sözleşmeli Teknik Destek ve Danışmanlık

BilgiTim büyüklüğü ile orantılı olan tüm müşterilerine sözleşmeli teknik destek hizmeti vermektedir. Sözleşme yapılan müşterilere, sözleşme başlangıcındaki mevcut bilgisayar sisteminin bir analizi, aksaklık olan bölümleri ve çözümleri, ileride sorun çıkarabilecek yanlış uygulamalar ve tedbirleri, yedekleme sistemleri ve kablolama ile ilgili detaylı bir rapor sunar.

Sertifakalı Destek

BilgiTim, Kerio Connect Mail Server (e-posta sunucusu) ve Kerio Control(Kurumsal UTM Güvenlik Duvarı) Firewall satış, kurulum ve uyarlama, eğitim, mevcut firewall veya mail server' ın analizini yapmaya yetkili Türkiye Çözüm ortağıdır. Firmamızın bu konuda uzmanlığı belgelenmiştir.;

BilgiTim Bilgisayar 2001 Yılından itibaren Winroute ile başladığı Kerio tecrübesini 2011 yılında Sertifikalı, 2013 yılı itibari ile de Kerio' nun Türkiye' de tercih ettiği çözüm ortağı olmuştur.

Netsis Çözüm Ortakları ile Mükemmel Uyum... 

Bilgitim; Netsis' in üzerinde çalışacağı altyapıyı tasarlama, projelendirme ve hayata geçirme noktasında gerekli donanım, güvenlik duvarı ve işletmenin ihtiyaç duyduğu güvenli uzaktan erişim ve diğer hizmetleri hazırlar. Bilgitim, doğrudan Netsis satış, kurulum uyarlama hizmeti vermemektedir. Kurulum ve uyarlama hizmetlerini kendisini ispatlamış, alanında güçlü referanslara sahip çözüm ortaklarına yönlendirir. Çözüm ortağına gerekli bilgi, belge,döküman, teknik destek ve danışmanlık hizmeti sağlar. Bu nedenle; Bilgitim ve Netsis Çözüm Ortakları, işini çok iyi bilen birer ikili dir.

KVKK ve Siber Güvenlik

Kurumlarda ki veri sorumlusu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 12'nci maddesinin (1) numaralı fıkrasında bulunan;

a.Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek,
b.Kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek,
c.Kişisel verilerin muhafazasını sağlamak
amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almak zorundadır. Teknik önlemler olarak belirlenen,
Detaylar için lütfen tıklayınız.

Kısaca Neden Biz?..

Danışmanlık ve Destek

Müşterilerimizin sahip olduğu mevcut BT yapılarının stabil sürdürülebilirlik desteği ve yeni müşterilere izlemesi gereken BT süreçleri danışmanlığı.

Bilgi İşlem Optimizasyonu ve Ağ Yönetimi

Tüm ağ bileşenlerinin optimizasyonu, verimliliği, güvenliği ve işletilmesi.

Müşteri Odaklı Projelendirme

Proje başlangıç ve süreçleri yönetiminde müşterilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve deneyim.

Standartlara Yakınlık ve Yönetilebilirlik

Müşterilere her zaman devredilmeye hazır güvenli ve stabil altyapı ile yönetimi kolaylaştırılmış sistem odası dizaynı.

Veri Güvenliği

KVKK ve 5651 gibi yasal zorunluluklar kapsamında, verilerin güvenli ortamda işlenmesi, Internet aktivitelerinin kayıt altına alınarak saklanması, yedeklenmesi.

Lokasyonlar Arası İletişim ve Entegrasyon

Merkez-Şube bağlantıları ile mevcut sistemin diğer sistemlerle de uyumlu ve verimliliği.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri personeli aidiyetiyle işletme çıkarlarına uygun davranış ve müşteriye en uygun çözümler. 

Uzmanlık ve Sertifikasyon

Yenilenen teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve bu alanda kendisini yenileyen sertifikalı personel altyapısı.